Na webových stránkách školy pod odkazem ÚKOLY PRO ŽÁKY , je připravena práce, která je rozdělena podle tříd a jednotlivých předmětů.

25. 5. 2020 bude znovu obnoven provoz v ZŠ

Ředitelství školy Mgr. Renata rocházková:                                   zszakrany@zszakrany.cz

Třídní učitelka 1. ročníku Mgr. Helena Kopáčková:                  kopackova@zszakrany.cz

Třídní učitelka 2. a 3. ročníku Mgr. Renata Procházková:        zszakrany@zszakrany.cz

Třídní učitelka 4. a 5. ročníku Mgr. Jana Saláková:                   salakova@zszakrany.cz

Školní družina Mgr. Edita Nábilková:                                         druzina@zszakrany.cz

Předem děkujeme za spolupráci a dále sledujte webové stránky školy

Srdečně zdraví kolektiv učitelek ZŠ Zakřany

…když děti učí telka. Zábavně-vzdělávací program pro žáky prvního stupně základních škol s podporou MŠMT  -  sledujte zde

Videa, pohádky, hry a soutěže pro děti - bezpečný web televize Déčkosledujte zde

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., spustilo dne 16. 3. 2020 online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem Mgr. Milošem Novotným.

Živá vysílání můžete sledovat on-line YouTube kanálu Online výuka.

Není nutné přenos sledovat živě, videa budou k dispozici k opakovanému přehrávání.

Nabízíme Vám i Vašim žákům zdarma elektronické verze vybraných titulů Nakladatelství ALTER, které lze využít při domácím vyučování.

Vzhledem k nastalé situaci Vám dáváme možnost poskytnout svým žákům naše interaktivní učebnice pro domácí použití s platností do 30.9.2020. Licenční cerifikáty vám zasíláme v příloze.

Certifikáty můžete použít i v případě, že naše učebnice ve výuce nepoužíváte.

Certifikáty jsou nyní nově volně k dispozici i na našich webových stránkách: www.novaskoladuha.cz/certifikaty-domaci-vyuka-2020

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na http://www.ucebnice-online.cz

Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.

Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na http://www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic – žáci tak mohou pracovat podle něj.

Přejeme hlavně hodně zdraví.

Vaše NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

Učíme interaktivně, procvičujeme hravě.

NNS.CZ

Ošetřovné pro rodiče:

Jaké jsou podmínky vzniku nároku na ošetřovné?