Aktuální informace:

Do fotogalerie byly přidány fotky za školní rok 2020/2021

Informace k testování 1. až 9. září 2021

Přihlašování žáků ZŠ a MŠ Zakřany ke stravování ve školním roce 2021/2022 bude od 30.8.2021 do 1.9.2021 od 8.00 hod. do 11.30 hod.

Rodiče se musí dostavit osobně do kanceláře ved. ŠJ na OÚ, kde vyplní přihlášku ke stravování a uhradí zálohu na obědy. Pokud tak rodiče neučiní, nemůže jejich dítě odebírat obědy. Záloha se vybírá v hotovosti. Bližší informace na tel. čísle 546431335 nebo e-mailové adrese: jidelna@zszakrany.cz.

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ BUDE VAŠE DÍTĚ POTŘEBOVAT

( rozkliknout )

Pro aktualizaci (refresh) stránky nechte prohlížeč otevřený po dobu déle jak 60 sekund na požadované stránce. Poté bude její obsah automaticky aktualizován.

Nebo

pro okamžitou aktualizaci najeďte ukazatelem myši na požadovanou stránku rámce, stiskněte pravé tlačítko myši a z nabídky vyberte levým tlačítkem myši znovu načíst rámec. Při otevření v nové kartě vyberte z nabídky načíst znovu nebo stiskněte Ctrl+R.

Pokud se žádné nové informace nezobrazí, nejsou ještě připraveny.