Aktuální informace:

Co připravujeme na školní rok 2018/2019

Akce pro veřejnost, Akce ZŠ, Akce ZŠ a MŠ, Akce MŠ

V rámci akce PUTOVÁNÍ S BROUČKY DNE 19. 10. 2018

pořádané Základní školou a Mateřskou školou Zakřany, příspěvkovou organizací, budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Základní škola a Mateřská škola Zakřany, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy, pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

PUTOVÁNÍ S BROUČKY

KDY: v pátek 19. října 2018     KDE: sraz před OÚ Zakřany (děti budou dostávat sladkost a záznam na kartičku na třech stanovištích, kterými projdou)

V KOLIK: v 18.00 hod.   KDO POŘÁDÁ:Základní škola a Mateřská škola Zakřany   Srdečně zveme všechny děti a rodiče. Přineste si s sebou lampiony, lucerničky nebo různá svítidla.

Na závěr si můžete opéci vlastní špekáčky na ohýnku. Na konci našeho putování bude pro všechny účastníky přichystán teplý čaj a odměny pro děti.

Vyhodnocení dotazníku ZŠ Zakřany pro rodiče dětí – červen 2017